Informacja o Firmie
Bakotech Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii Słowenii i Chorwacji, a także w krajach bałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną siatkę partnerów.

Bakotech Sp. z o.o. jako dystrybutor z wartością dodaną, dostarcza swoim partnerom handlowym szeroki wachlarz usług ułatwiających prowadzenie biznesu, radykalnie polepszających konkurencyjność oraz rozwijających potencjał sprzedaży. W ramach nieodpłatnych usług, Bakotech oferuje bezpłatne konsultacje oraz wsparcie techniczne dla swoich rozwiązań, zarówno przed- jak i posprzedażne. Partnerzy handlowi mogą uzyskać dodatkowe korzyści i zwiększenie zysków oferując do dalszej odsprzedaży usługi wdrożeniowe oraz organizowane regularnie szkolenia certyfikacyjne bądź dopasowane do potrzeb klienta szkolenia ustalane indywidualnie w zależności od istniejących potrzeb.
 
Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi, wchodzą nie tylko na rynki polskie, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem produktowym Bakotech Solutions Guide 2020
 
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Nasi Dostawcy