Nowości o firmie
29 gru 2021

Bakotech, dystrybutor rozwiązań cyberbezpieczeństwa, poinformował, że SE Labs oceniło BlackBerry jako najlepszy produkt bezpieczeństwa stacji końcowych w 2021 roku. Nagrodzonym rozwiązaniem, przede wszystkim dzięki prewencyjnemu podejściu, jest BlackBerry Protect. Jest to oparta na sztucznej inteligencji (AI) platforma ochrony punktów końcowych (EPP), która zapobiega naruszeniom i zapewnia dodatkową ochronę przed zaawansowanymi atakami typu zero-day.

 

01 paź 2021

Trzeci kwartał 2021 roku okazał się bardzo owocny dla Bakotechu, dystrybutora rozwiązań cyberbezpieczeństwa w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Do portfolio firmy dołączyły produkty BlackBerry, dotychczas znanego przede wszystkim z produkcji telefonów komórkowych.

06 lip 2021

Oferta firmy CEEcloud, będącej częścią Grupy Bakotech, rozszerzyła się o ofertę nowego producenta. Retarus to niemiecki lider w logistyce informacji, który sprawnie napędza komunikację dla firm różnej wielkości na całym świecie. Wyróżnia ich inteligentna infrastruktura, opatentowana technologia i najwyższej klasy obsługa.

09 mar 2021

Firma Ceesoft, będąca częścią Grupy Bakotech, nawiązała współpracę z Datto, wiodącym światowym dostawcą oprogramowania i rozwiązań IT opartych na chmurze, stworzonych dla sprzedaży przez dostawców usług zarządzanych (MSP). Według umowy dystrybucyjnej, rozwiązania klasy Enterprise będą kierowane do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce oraz w państwach Europy Środkowo-Wschodniej.

 

28 sie 2020

Do portfolio firmy Bakotech, będącej dystrybutorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci, dołączył nowy Producent. Kontrakt z Ekran System podpisany został w lipcu 2020 roku. To już czwarty producent, którego rozwiązania pojawiły się w tym roku w portfolio dystrybutora.

19 maj 2020

Bakotech, dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerzył swoje portfolio o produkty kolejnego producenta. W drugim kwartale 2020 roku podpisany został kontrakt o współpracy z Energy Logserver.

 

05 maj 2020

Bakotech, dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerzył swoje portfolio o produkty kolejnego producenta. Kontrakt o współpracy z GFI Software został podpisany w drugim kwartale 2020 roku.

08 kwi 2020

Bakotech, dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerzył swoje portfolio o produkty Niagara Networks. Kontrakt o współpracy został podpisany w pierwszym kwartale 2020 roku.

11 gru 2019

W 2019 roku krakowski dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT, uruchomił dwa programy lojalnościowe dla swoich partnerów biznesowych. Celem obu projektów jest dostarczenie firmom współpracującym z Bakotech dodatkowych korzyści finansowych oraz możliwości rozwoju w obszarze marketingu.

02 gru 2019

Bakotech - firma dystrybuująca na polskim rynku rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa IT, uzupełniła swoje portfolio o rozwiązania służące do wykrywania w czasie rzeczywistym włamań, zarówno do prywatnych jak i publicznych sieci i centrów danych.

Nasi Dostawcy