Nowości o firmie
Bakotech dystrybutorem rozwiązań Carbonite w Polsce
13 lis 2019

Podpisanie kontraktu z Carbonite jest dla nas bardzo ważnym krokiem biznesowym. Mając w ofercie rozwiązania do archiwizacji poczty e-mail (MailStore), uzupełnienie ich o linię produktów do backup z portfolio Carbonite, pozwala nam oferować wartościowy i konkurencyjny pakiet rozwiązań do ochrony, zarówno danych firmowych jak i poczty elektronicznej.  – mówi Krzysztof Hałgas, prezes zarządu Bakotech.

Carbonite to firma, która od 2005 roku tworzy i rozwija produkty zapewniające ochronę danych na urządzeniach końcowych i serwerach, poprzez tworzenie kopi zapasowych, możliwości ich migracji i gwarancję ich dostępności. Kompleksowe rozwiązania obejmują sprzęt, oprogramowanie i usługi chmurowe od jednego dostawcy, zapewniając ochronę systemom fizycznym oraz hybrydom.  

Z rozwiązań firmy Carbonite korzysta ponad 1,1 miliona użytkowników na całym świecie. Bakotech jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań tej firmy Polsce.

 

Więcej informacji na temat Carbonite znajduje się na stronie producenta: www.carbonite.com  oraz na www.bakotech.pl

KONTAKT

Paulina Sacha | Marketing Manager Bakotech | + 48 660 910 074 | paulina.sacha@bakotech.com

@ carbonite@bakotech.pl

www.bakotech.pl

 

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Lista nowości      >