Nowości o firmie
Bakotech dystrybutorem rozwiązań Niagara Networks
08 kwi 2020

Bakotech, dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerzył swoje portfolio o produkty Niagara Networks. Kontrakt o współpracy został podpisany w pierwszym kwartale 2020 roku.

Niagara Networks zapewnia wysokowydajne rozwiązania w zakresie widoczności ruchu sieciowego, które maksymalizują zwrot nakładów inwestycyjnych na systemy monitorowania, zarządzania oraz bezpieczeństwa infrastruktury IT.

„Podpisaliśmy kontrakt z Niagara Networks widząc duże zapotrzebowanie rynku na wysoce skalowalne rozwiązania do agregacji i kopiowania ruchu. Na co dzień nasi Partnerzy stawali przed wyzwaniem, aby dostarczyć swoim Klientom systemy, które będą wydajne a przede wszystkim optymalne kosztowo. Głęboko wierzę, że gro tych potrzeb będziemy w stanie zaadresować wraz z Niagara Networks” – podkreśla Piotr Kawa, Business Development Director w firmie Bakotech. Dzięki zintegrowanym, wewnętrznym możliwościom i dostosowanemu do potrzeb rozwoju, producent elastycznie reaguje na trendy rynkowe i spełnia indywidualne potrzeby dostawców usług, przedsiębiorstw, centrów danych oraz agencji rządowych.

Rozwiązania w zakresie widoczności sieci Niagara Networks są instalowane w najbardziej złożonych środowiskach sieciowych na świecie, wzmacniając systemy bezpieczeństwa oraz zespoły typu SOC oraz zespoły NOC. Wszystko to, dzięki kompleksowej widoczności i praktycznej analizie ruchu w sieciach fizycznych i wirtualnych.
 
 
Więcej informacji na temat Niagara Networks znajduje się na stronie producenta: www.niagaranetworks.com oraz na www.bakotech.pl.
Osoba do kontaktu: Justyna Skrobisz, Marketing Specialist Bakotech
tel. 660 910 074 e-mail justyna.skrobisz@bakotech.com | niagaranetworks@bakotech.pl
 
O Bakotech:
 
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Lista nowości      >