Nowości o firmie
Bakotech podsumowuje konferencję Security Days
25 paź 2018

Idea roadshow zakładała prezentację rozwiązań w działaniu oraz omówienie na konkretnych przykładach, problemów jakie rozwiązują. W popołudniowej części, uczestnicy mieli do wyboru udział w dwóch różnych sesjach, które były poświęcone odpowiednio zagadnieniom z obszaru Data Protection i Network Security.

- Security Days to nasz pierwszy event w takiej formie. Uczestnicy szczególnie docenili szeroki przekrój rozwiązań oraz możliwość wyboru sesji i prezentacji produktu, która była intersująca dla nich z perspektywy organizacji w której pracują. Zainteresowanie Security Days okazało się na tyle duże, że już dziś wstępnie zapowiadamy kolejną edycję. – podsumowuje event Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.

W Security Days wzięło udział blisko 130 osób.  Bakotech gościł zagranicznych przedstawicieli MailStore, Netwrix oraz Corero, którzy także byli do dyspozycji uczestników wydarzenia. W każdym mieście konferencję otwierał  Adrian Ścibor, niezależny ekspert związany z portalem AVLab, który w swoim wystąpieniu omawiał honeypoty jako formę ochrony i rozpoznawania ataków w kontekście polskiego rynku.  

Product Managerzy oraz inżynierowie Bakotech zaprezentowali rozwiązania takich Producentów jak: WatchGuard, AlienVault, Netwrix, MailStore, Corero, ObserveIT, Cososys, AirLock, Beyond Security oraz SolarWinds.  Konferencja kierowana była do szefów i prezesów firm, dyrektorów i osób zarządzających siecią oraz managerów.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Paulina Sacha
Marketing Specialist, tel. 660 910 074
e-mail: paulina.sacha@bakotech.com

Bakotech Sp. z o.o.

www.bakotech.pl

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Lista nowości      >