Nowości o firmie
Już w październiku odbędzie się kolejna edycja Security Days, konferencji której tematyka poświęcona jest zagadnieniom z obszaru cyberbezpieczeństwa.
24 wrz 2019

Bakotech, adresuje wydarzenia do klientów końcowych oraz do integratorów i resellerów, z którymi współpracuje na co dzień. 

Uczestnicy spotkań będą mogli poznać aktualne kierunki rozwoju cyberbezpieczeństwa w kontekście rozwiązań takich jak: F-Secure, WinMagic, SolarWinds czy Cososys, posłuchać dyskusji na temat dynamicznych zmian zachodzących w obszarach związanych z cyberbezpieczeństwem, spotkać się z przedstawicielami producentów oraz dowiedzieć się więcej na temat ostatnich zmian prawnych dotyczących przestrzeni IT Security.  

W każdym mieście konferencję otworzy niezależny ekspert, który opowie o aktualnych trendach i zagrożeniach dotykających środowiska IT w różnych organizacjach, natomiast w dwóch równoległych sesjach popołudniowych, zaplanowane są pokazy techniczne rozwiązań oraz case study wykorzystania wybranych produktów z portfolio Bakotech.

Zapisy na poszczególne spotkania są możliwe na stronie www.secdays.pl.

Lista nowości      >