Nowości o firmie
Strażnicy Sieci - ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci
18 paź 2016

Bakotech zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym„Strażnicy Sieci” !

 

Konkurs Strażnicy Sieci realizowany jest przez WatchGuard Technologies, który kładzie specjalny nacisk na bezpieczeństwo dzieci w Internecie, dlatego m.in. dołączył do akcji „Przyjazne Wi-Fi ze sprecyzowaną misją – uczynić Internet miejscem bardziej bezpiecznym dla dzieci na całym świecie. 

Konkurs kierujemy do uczniów w wieku 8-12 lat oraz do szkół.

  

Celem projektu jest zwrócenie uwagi na tak ważną kwestię jak bezpieczne korzystanie z Internetu. W ramach projektu chcemy poprzez edukację i działania artystyczne stworzyć wśród uczniów społeczność Strażników Sieci, którzy będą świadomi zagrożeń płynących z Cyberprestrzeni i będą chronić zarówno siebie, jak i swoich rówieśników.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy w dowolnej technice, formie płaskiej, formacie A4. Tematem przewodnim prac jest połączenie 2 motywów: zagrożeń czyhających w Sieci oraz symbolu Lwa jako strażnika bezpieczeństwa w Sieci. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Nagroda główna to: tablet Lenovo a także pakiety nagród rzeczowych takich jak: artykuły plastyczne, papiernicze, wydawnictwa, zabawki, gadżety IT.

Szkoły, które wezmą udział w konkursie otrzymają specjalne certyfikaty potwierdzające ich wkład w edukację dzieci w tym zakresie. Dodatkowo szkoła, która jako pierwsza zgłosi największą liczbę prac otrzyma profesjonalne urządzenie WatchGuard Firebox T30-W, zabezpieczające jej sieć, z roczną usługą subskrypcji.


Prace na konkurs nadsyłać można od 17 października do 12 grudnia 2016r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami o Konkursie: www.straznicysieci.pl.

 

Współorganizatorem Konkursu jest wyłączny dystrybutor marki Watchguard w Polsce firma Bakotech. Obsługą konkursu zajmuje się agencja public relations Lucky Monday.

Partnerzy Konkursu to: St. Majewski, Wydawnictwo Media Rodzina, Dreams Wydawnictwo.

Patronami medialnymi przedsięwzięcia są: magazyny Dobra Szkoła i Dziecko Najlepsza Inwestycja oraz portal Szkolna Gablotka.  

Lista nowości      >