Nowości
Dostawcy
25 paź 2018

W minionym tygodniu, w trzech miastach w Polsce odbyła się konferencja Security Days organizowana przez Bakotech. Krakowski dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci odwiedził trzy miasta – Gdańsk, Warszawę i Katowice, gdzie przedstawiał narzędzia zagranicznych Producentów, odpowiadające na potrzeby związane z zabezpieczaniem organizacji przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

 

17 wrz 2018

Bakotech startuje z nowym centrum szkoleniowym ADIT

17 wrz 2018

Bakotech, dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci, od września uzupełnia swoje portfolio o rozwiązania niemieckiej firmy MailStore, specjalizującej się w dostarczaniu technologii w zakresie archiwizacji poczty elektronicznej.  

 

10 wrz 2018

Bakotech - dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci, organizuje event zatytułowany Security Days – Zadbaj o bezpieczeństwo biznesu! Idea wydarzenia opiera się na przybliżeniu klientom biznesowym, edukacji oraz instytucjom publicznym, zagadnień związanych z zabezpieczaniem biznesu i organizacji, przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

 

23 sie 2018

Beyond Security, izraelska firma specjalizująca się w dostarczaniu narzędzi w dziedzinie automatyzacji testów podatności, której jednym z wiodących produktów jest AVDS, od sierpnia uzupełnia portfolio Bakotech.

 

14 sie 2018

Bakotech został oficjalnym dystrybutorem Corero, lidera w dziedzinie wydajnych, skalowalnych rozwiązań do obrony przed atakami DDoS w czasie rzeczywistym.

 

17 sty 2018

BlackCell zaprasza Klientów na konferencję SecOps Europe 2018

19 wrz 2017

Bakotech dystrybutorem BlueCat Networks

03 lip 2017

Maciej Twardy dyrektorem technicznym Bakotechu

18 paź 2016

Strażnicy Sieci - ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci