Nowości
ADIT autoryzowanym Centrum Szkoleniowym rozwiązań WatchGaurd
23 lis 2018

W ramach ADIT realizowane są kursy certyfikacyjne oraz administracyjne do których programy zostały przygotowane we współpracy z trzema producentami. Wykłady i prezentacje prowadzą inżynierowie Bakotech, którzy uzyskali wszelkie niezbędne certyfikaty, uprawniające ich do przeprowadzania szkoleń z produktów WatchGuard (rozwiązania UTM  i ochrona sieci bezprzewodowej), SolarWinds (zarządzanie infrastrukturą sieciową) oraz Cososys (platforma DLP). Bakotech zapowiada, że z czasem, portfolio ADIT będzie poszerzane o kolejnych producentów. Kursy organizowane są stacjonarnie - w Warszawie i w Krakowie oraz  istnieje możliwość odbycia szkolenia online.

 

- Zainteresowanie rozwiązaniami WatchGuard na polskim rynku jest coraz większe.  Stworzenie ADIT jest wyjściem naprzeciw naszym partnerom, którzy poprzez współpracę z Bakotech i naszym centrum kompetencyjnym, będą mogli oferować klientom nie tylko sam produkt, ale także szkolenia i implementację. Taki pakiet to korzyść zarówno dla partnera, który otrzymuje wsparcie dystrybutora w każdym obszarze, jak i klienta, który dzięki odpowiedniej wiedzy, będzie mógł maksymalnie wykorzystać możliwości rozwiązania, które zakupił. – podkreśla Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech i ADIT.   

ADIT działa w modelu dystrybucyjnym co oznacza, że nie konkuruje z partnerami handlowymi. Szkolenia dystrybuowane są w formie voucherów elektronicznych, które można wykorzystywać w okresie 90 dni od momentu zakupu. Oferta szkoleniowa nowego centrum kompetencyjnego Bakotech, znajduje się na stronie www.adit.pl.

 

Więcej informacji:

Bakotech Sp. z o.o.

Oriana Skarbińska
Junior Marketing Specialist, tel. 660 343 988
e-mail: Oriana.Skarbinska@bakotech.com
www.bakotech.pl

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Lista nowości      >