Nowości
Bakotech dystrybutorem rozwiązań Energy Logserver
19 maj 2020

Bakotech, dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerzył swoje portfolio o produkty kolejnego producenta. W drugim kwartale 2020 roku podpisany został kontrakt o współpracy z Energy Logserver.

Energy Logserver zapewnia innowacyjne rozwiązania pozwalające na centralizację zdarzeń systemów IT, a także pozwala na natychmiastowy przegląd logów, ich analizę i raportowanie.

W skład rozwiązań oferowanych przez producenta wchodzą:

  • Log Management – narzędzie umożliwiające centralizację zdarzeń oraz gromadzenie logów.
  • Network Analysis – umożliwia analizę i korelację netflow wraz z pakietami sieciowymi.
  • SIEM – narzędzie będące w stanie wykryć, zaalarmować i wskazać zagrożenia wewnątrz architektury IT.
  • Business Intelligence – umożliwia czytelną i transparentną agregację danych.

„Od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy rozwiązania, które wpisze się w rosnące potrzeby Klientów, odnośnie centralizacji, składowania i analizy logów bezpieczeństwa. Poszukiwaliśmy rozwiązania, które będzie łatwo skalowalne za równo do Klientów SMB jak i enterprise. Wszystkie te cechy znaleźliśmy w rozwiązaniu Energy Logserver, którego koncepcja oparta jest na znanym wszystkim projekcie ELK Stack. System jest stworzony, aby przyjmować dowolne dane z całej infrastruktury IT, co czyni je mocnym konkurentem na rynku SIEM.” – Piotr Kawa, Business Development Director, Bakotech.     

„Już dawno mieliśmy świadomość, że Energy Logserver posiada ogromny potencjał sprzedażowy u Klientów, do których z różnych powodów nie jesteśmy w stanie dotrzeć (…). Poszukiwaliśmy dystrybutora, który z takim samym jak my entuzjazmem patrzyłby na możliwości i potencjał naszej platformy, a jednocześnie dawałby gwarancję skuteczności i najwyższych standardów współpracy.

W ten profil doskonale wpisał się Bakotech przekonując nas szczególnym podejściem do partnerów i ich projektów, przemyślaną ofertą produktową oraz szerokimi kompetencjami technicznymi. Dotychczasowe działania i pomysły Bakotech są zgodne z naszą strategią rozwoju, dlatego też z dużą radością przyjęliśmy decyzję naszych nowych Partnerów o podjęciu wyzwania jakim jest dalsze budowanie marki Energy Logserver na terenie Polski oraz w regionie CEE.” - Artur Bicki, CEO Energy Logserver.

Więcej informacji na temat GFI Software znajduje się na stronie producenta: https://energylogserver.pl/pl/ oraz na www.bakotech.pl.

Osoba do kontaktu:

Justyna Skrobisz

Marketing Manager Bakotech, tel. 660 910 074

e-mail justyna.skrobisz@bakotech.com | mail: logserver@bakotech.pl

www.bakotech.pl

 

O Bakotech:

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Lista nowości      >