Nowości
Bakotech nowym dystrybutorem rozwiązań F-Secure w Polsce
20 lut 2019
– Podpisanie kontraktu z F-Secure jest dla nas bardzo ważnym krokiem biznesowym, ponieważ umożliwia wprowadzanie na polski rynek nowych linii produktowych. Współpraca z F-Secure uzupełnia nasze portfolio rozwiązań chroniących urządzenia końcowe i serwery – nie tylko w zakresie zabezpieczeń antywirusowych, ale przede wszystkim detekcji zaawansowanych zagrożeń i skanowania podatności – mówi Krzysztof Hałgas, prezes zarządu Bakotech.
 
F-Secure od trzech dekad wprowadza innowacje w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, chroniąc dziesiątki tysięcy firm i miliony użytkowników na całym świecie. Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, w połączeniu z wiedzą ekspertów działających m.in. w centrum operacyjnym w Poznaniu, pozwalają kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo klientów.
 
Oferta fińskiego producenta obejmuje zabezpieczenia punktów końcowych (Business Suite), lokalne pakiety chroniące firmy – od bram internetowych po konkretne urządzenia (PSB), skanowanie podatności (RADAR), a także rozwiązania z zakresu detekcji i reakcji na zagrożenia (RDS i RDR).
 
– Na bieżąco dostosowujemy działania biznesowe i ofertę do dynamicznie zmieniających się cyberzagrożeń. Współpraca z Bakotech to dla nas szansa na dywersyfikację i rozbudowanie kanałów sprzedaży, a także wzmocnienie pozycji F-Secure jako dostawcy usług dla klientów biznesowych wszystkich rozmiarów.
 
Połączenie sztucznej inteligencji oraz wiedzy eksperckiej to synergia, która odpowiada na rosnące wymagania rynku i nowe potrzeby klientów – podsumowuje Magdalena Baraniewska, Country Sales Manager CEE w F-Secure.
 
Więcej informacji na temat F-Secure znajduje się na stronie producenta: www.f-secure.com/pl_PL/ oraz na
www.bakotech.pl
Lista nowości      >