Nowości
Bakotech z konferencją Security Days w trzech miastach w Polsce
10 wrz 2018

Formuła wydarzenia ma nietypowy charakter. Security Days to trzydniowy event organizowany dzień po dniu w trzech różnych miastach w Polsce, zaczynając od Gdańska, przez Warszawę po Katowice.

W każdym mieście spotkanie otworzy niezależny ekspert, który przybliży uczestnikom tematykę bezpieczeństwa sieci. Kolejne wystąpienia będą pokazami rozwiązań i narzędzi zagranicznych Producentów, których przedstawiciele także będą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

- Cel jaki przyświeca organizacji Security Days to przede wszystkim budowanie świadomości na rynku, na temat tego jak wiele zagrożeń czyha w sieci na każdy rodzaju biznesu.  Nie ma organizacji ani firmy, która funkcjonuje dziś bez serwerów, strony internetowej lub komunikacji przy użyciu łączy internetowych. To już jest przestrzeń, gdzie bez odpowiedniego zabezpieczenia, narażamy swój biznes, na duże ryzyko. Nasze doświadczenia pokazują, że na polskim rynku jest duża potrzeba budowania świadomości na temat zagrożeń, jak i sposobów zabezpieczania się przed nimi. – mówi Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.

Security Days odbędą się 16 października w Gdańsku, 17 października w Warszawie oraz 18 października w Katowicach. Konferencja kierowana jest do szefów i prezesów firm, dyrektorów i osób zarządzających siecią oraz managerów. Przy rejestracji obowiązują dwa różne pakiety zgłaszania udziału. Szczegółowe informacje wraz z agendą i formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie internetowej eventu.

Więcej informacji na stronie:
www.secdays.pl

 

Zapraszamy do kontaktu:
Bakotech Sp. z o.o.
Paulina Sacha
Marketing Specialist, tel. 660 910 074
e-mail: paulina.sacha@bakotech.com
www.bakotech.pl

 

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Lista nowości      >