Nowości
Ceesoft, firma córka Bakotech, ogłasza nawiązanie współpracy dystrybucyjnej z Datto
09 mar 2021

Firma Ceesoft, będąca częścią Grupy Bakotech, nawiązała współpracę z Datto, wiodącym światowym dostawcą oprogramowania i rozwiązań IT opartych na chmurze, stworzonych dla sprzedaży przez dostawców usług zarządzanych (MSP). Według umowy dystrybucyjnej, rozwiązania klasy Enterprise będą kierowane do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce oraz w państwach Europy Środkowo-Wschodniej.

Założona w 2007 roku w USA firma Datto jest globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań zapewniających ciągłość działania i odzyskiwania danych po awarii, zarządzania biznesem i rozwiązań sieciowych.

Obecność technologii Datto w Polsce i państwach CEE umożliwi dostawcom rozwiązań IT i resellerom dalszy rozwój i zaspokajanie potrzeb informatycznych małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki tej umowie, rozwiązania Datto Unified Continuity, Networking i Business Management będą dostępne dla MSP przez Ceesoft. Rozwiązania Datto bezproblemowo integrują się z najlepszymi w swojej klasie narzędziami, oprogramowaniami i aplikacjami, z których MSP korzystają najczęściej.

"Jako pionier w dziedzinie oprogramowania i rozwiązań technologicznych pod postacią usług zarządzalnych, jesteśmy zachwyceni, że możemy dodać ofertę Datto do naszego portfolio i być dystrybutorem kluczowych rozwiązań" - powiedziała Renata Kuts, Business Unit Manager - MSP, Ceesoft. "Cieszymy się, że możemy pomóc MSP chronić ich klientów końcowych i rozwijać ich biznes".

Firma Ceesoft zajmuje się dystrybucją usług MSP (Managed Service Provider) w kanale partnerskim oferując szeroki wachlarz implementacji, w tym zakup rozwiązań bez konieczności inwestycji w sprzęt i oprogramowanie, wraz z kompleksowymi usługami doradztwa technicznego, konsultacji handlowych oraz wsparcia posprzedażowego.

Oferując kompleksowy i unikalny zestaw rozwiązań Datto opartych na chmurze, Ceesoft rozszerza swoje portfolio, aby sprostać rosnącym wymaganiom IT i potrzebom bezpieczeństwa przedsiębiorstw w dobie cyfrowej transformacji.

 

Więcej informacji na temat rozwiązania Datto znajduje się na stronie producenta: https://www.datto.com/, stronie Ceesoft https://www.ceesoft.pl/ oraz https://bakotech.pl/vendor/datto/.

 

Lista nowości      >