Nowości
Kolejny producent w portfolio CEEcloud Services Distribution
06 lip 2021

Nowy producent w portfolio CEEcloud Services Distribution

 

Oferta firmy CEEcloud, będącej częścią Grupy Bakotech, rozszerzyła się o ofertę nowego producenta. Retarus to niemiecki lider w logistyce informacji, który sprawnie napędza komunikację dla firm różnej wielkości na całym świecie. Wyróżnia ich inteligentna infrastruktura, opatentowana technologia i najwyższej klasy obsługa.

Potężna rewolucja cyfrowa postępująca w ostatnich latach nieustająco stawia przed organizacjami kolejne wyzwania. Muszą one zintegrować nowe technologie, zautomatyzować istniejące procesy i opracować innowacyjne modele biznesowe. W centrum uwagi zawsze znajduje się przede wszystkim komunikacja: z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Kluczem do sukcesu firmy jest niezawodny przepływ informacji, gdyż już dziś z punktu A do punktu B transportowane są miliardy informacji dziennie. Ta liczba wciąż rośnie. Istotne jest więc zapewnienie organizacji niezawodnej drogi dotarcia do miejsca przeznaczenia – i to właśnie stanowi główną misję firmy Retarus.

Co wyróżnia go od innych producentów zapewniających podobne rozwiązania? Przede wszystkim możliwość zarządzania logistyką informacji za pomocą jednej centralnej platformy komunikacyjnej. Retarus zapewnia globalną infrastrukturę z wysoko dostępnymi centrami danych, najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnymi usługami przesyłania wiadomości.

Jak podkreśla Piotr Kawa, Business Development Director, a zarazem Product Manager Retarus w CEEcloud: Nawiązanie współpracy z firmą Retarus to kolejny krok milowy w rozwoju naszej marki CEEcloud. Każdego dnia trafiają do nas zapytania o zakup konkretnego rozwiązania w formie usługowej, coraz częściej te zapytania dotyczą szeroko pojętej komunikacji. Odpowiadając na te potrzeby podpisaliśmy kontrakt z Retarus, gdzie na platformie producenta Partnerzy będą mogli zarządzać usługami e-mail swoich Klientów. Zabezpieczanie komunikacji biznesowej i przepływu pracy nigdy nie było takie łatwe.

Firma CEEcloud zajmuje się dystrybucją usług MSP (Managed Service Provider) w kanale partnerskim oferując szeroki wachlarz implementacji, w tym zakup rozwiązań bez konieczności inwestycji w sprzęt i oprogramowanie. Firma jest na rynku od wielu lat, intensywnie propagując model usługowy w branży cyberbezpieczeństwa, a dzięki kompleksowym usługom doradztwa technicznego, konsultacji handlowych oraz wsparcia posprzedażowego liczba partnerów korzystających z tego modelu rośnie z miesiąca na miesiąc – podobnie jak rosną ich oczekiwania względem bezpieczeństwa w dobie cyfrowej transformacji.

Osoba do kontaktu:

Justyna Skrobisz

Marketing Manager Bakotech, tel. +48 660 910 074

e-mail: marketing@bakotech.com

www.bakotech.pl

 

Lista nowości      >