Nowości
Pięć gwiazdek dla urządzenia WatchGuard Firebox T30
24 cze 2016

W testach opublikowanych przez  S.C. Magazine oraz IT Pro UK WatchGuard Firebox® T30 Unified Threat Management (UTM) otrzymał najwyższe z możliwych not.

Urządzenie UTM nagrodzone zostało za funkcjonalność oraz łatwość wdrożenia i zarządzania zarówno w przypadku małych i średnich firm, jak i przedsiębiorstw rozproszonych. Według IT Pro UK Firebox T30 jest  wysoce rekomendowanym rozwiązaniem bezpieczeństwa dla rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniającym wysoką wydajność za atrakcyjną cenę. Jak dodaje SC Magazine "Jeśli zaliczasz się do MŚP, to urządzenie musi zwrócić na siebie twoją uwagę."

"MŚP i przedsiębiorstwa rozproszone potrzebują rozwiązań bezpieczeństwa najlepszej klasy, które mogą być zarządzane w sposób łatwy, nie wymagający stałego nadzoru zespołów IT” powiedział Brendan Patterson, dyrektor zarządzania produktami WatchGuard. Takie zadanie realizuje wielokrotnie nagradzana platforma WatchGuard Dimension, która stanowi scentralizowany system raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania. Jak dodaje Brendan Patterson „Dbamy o to, by nasze urządzenia były łatwe do wdrożenia, zarządzania i ogólnie dostępne dla przedsiębiorstw każdej wielkości. Opinie otrzymane od S.C. Magazine i IT PRO UK potwierdzają, że użytkownicy końcowi otrzymują zabezpieczenie najwyższej jakości, które skutecznie pomaga chronić ich sieć firmową."

Firebox T30 może być stosowane jako samodzielne rozwiązanie lub centralnie zarządzane z siedziby firmy. Elastyczne narzędzia do zarządzania i technologia WatchGuard  RapidDeploy™ umożliwiają administratorom szybką konfigurację urządzenia Firebox w zdalnych lokalizacjach, więc firmy mogą zapewnić ochronę ich pracowników wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Platforma WatchGuard Dimension, która zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w działalności sieci i incydenty sieciowe, jest wliczona w cenę, bez dodatkowych kosztów. WatchGuard Firebox T30 zapewnia do 1.2 Gb/s przepustowości zapory i jest dostępny w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

Więcej o nagrodach:

S.C. Magazine

IT Pro UK

 
Lista nowości      >