Zachęcamy do skorzystania z promocji na ofertę GFI - wiodącego producenta na rynku IT, twórcy wielokrotnie nagradzanego oprogramowania kierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw.

Istnieje możliwość skorzystania z jednej z trzech promocji. Każda z nich obowiązuje do 30.09.2020 r.

 

1) Witamy w GFI Software 

Każdy sprzedawca, który nie dokonał zakupu na GFI w ciągu ostatnich 12 miesięcy, może złożyć zamówienie „New Business” (minimum to 50 licencji) i otrzymać rabat w wysokości do 30% od ceny katalogowej SRP PLN.   

Promocja ta obowiązuje do 30 września 2020 roku i dotyczy sprzedaży dowolnego produktu GFI w ramach segmentu New Business, z wyjątkiem rozwiązań lub dodatków firm trzecich. Promocja jest dostępna tylko dla jednorocznych transakcji i może być stosowana tylko do zamówień złożonych przez nowych lub tych resellerów, którzy nie dokonywali transakcji z GFI w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

2) Migracja od konkurencji

Każdy, kto udokumentuje posiadanie konkurencyjnej licencji*, może przejść na GFI (z wyjątkiem GFI FaxMaker Online i GFI Unlimited) i otrzymać rabat w wysokości do 40% w cenie z cennika SRP PLN. Ta promocja jest również dostępna dla klientów Symantec PacketShaper lub Allot, którzy chcą przejść na Exinda Network Orchestrator.

 * Licencję konkurencyjną można udokumentować, podając następujące dane: nazwę klienta, nazwę produktu, klucz licencyjny, datę ważności (w tym licencje, które wygasły nie później niż 12 miesięcy) za pomocą zrzutu ekranu lub faktury, załączając ją do Zamówienia. 

 

3) Kerio Control

Partnerzy kupujący Kerio NG100W lub NG300W otrzymają rabat w wysokości do 10% na każdy zakup nowego klienta w okresie do 30 września 2020 roku. Niniejsza promocja dotyczy wyłącznie zakupu urządzeń sprzętowych, licencje na oprogramowanie nie są wliczone w promocje.

Warunkiem skorzystania z promocji jest użycie Kodu Promocyjnego: KerioHWQ320-10.

 

Szczegółowych informacji na temat promocji udziela Robert Litera, Product Manager GFI w Bakotech.

Kontakt: robert.litera@bakotech.comtel. +48 664 353 388.