AirLock
AirLock

Sieciowy Firewall Aplikacyjny (WAF)

 

 

Ergon Informatik AG jest szeroko zdywersyfikowaną firmą, która tworzy produkty dla wielu różnych sektorów. Producent posiada wyjątkową wiedzę i doświadczenie  w takich sektorach jak usługi finansowe, bankowość elektroniczna, telekomunikacja i bezpieczeństwo. W 1997 r. Ergon opracował pierwszy w Szwajcarii system eBanking dla Credit Suisse. Jednym z głównych produktów firmy jest zestaw Airlock Suite. Zaawansowany system bezpieczeństwa został wprowadzony na rynek w 2002 roku i jest obecnie używany przez 400 klientów na całym świecie.

 

Szwajcarski producent rozwiązań zapewnia bezpieczeństwo organizacjom posiadającym bądź korzystającym z aplikacji sieciowych oraz rozwiązania do uwierzytelniania i autoryzacji użytkowników, którzy korzystają z aplikacji i serwisów sieciowych w organizacjach.

 

ROZWIĄZANIA

• Ochrona Aplikacji Webowych (WAF)

 

LINIE PRODUKTOWE

• Airlock WAF
• Airlock Login
• Airlock IAM

 

 

Bezpieczeństwo poruszania się w Internecie stanowi dziś nieodłączną część funkcjonowania każdej organizacji. Niezawodnym rozwiązaniem, które pozwala na realizację powyższego założenia, jest właśnie Airlock Suite. System ten opiera się na precyzyjnej, szwajcarskiej wiedzy inżynierskiej, wieloletnim doświadczeniu i przemyślanych koncepcjach, które sprostają najbardziej złożonym wyzwaniom. Zestaw Airlock Suite zajmuje się problematyką filtrowania i uwierzytelniania w jednym kompletnym i skoordynowanym rozwiązaniu - wyznacza nowe standardy użyteczności i usług.

 

KLUCZOWE CECHY

Wielowarstwowe zabezpieczenia aplikacji internetowych Airlock WAF poprzez:

• bezpieczne Reverse Proxy – terminacja połączeń TCP/IP i SSL i wirtualizacja aplikacji,
• wymuszanie autentykacji i autoryzacji użytkowników,
• wielopoziomowe filtrowanie treści, filtrowanie protokołu ICAP, SOAP/XML, AMF i JSON, fingerprinting,
• centralne zarządzanie – bezpieczna archiwizacja oraz integracja z HSM, SIEM.

 

BROSZURA AIRLOCK

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

Strona internetowa: https://www.airlock.com/en/home/
Rozwiązania IT
Jak zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dostępu do danych i aplikacji swoim klientom, dostawcom lub pracownikom? Poprzez centralną platformę uwierzytelniania Airlock IAM. System ten posiada funkcje korporacyjne, dla implementacji w dużych środowiskach.
Praktyczny, lekki i bezpieczny: Airlock Login służący do niezawodnego uwierzytelniania i autoryzacji użytkownika. Airlock Login oferuje wydajne rozwiązanie i łatwą obsługę w atrakcyjnej cenie.
Airlock Web Application Firewall to unikalna kombinacja mechanizmów ochronnych dla aplikacji internetowych.