AirLock
AirLock

Założona w 1984 roku firma Ergon Informatik AG zatrudnia obecnie 280 pracowników i jest jednym z najstarszych producentów systemów IT w Szwajcarii. Ponad 80% pracowników to absolwenci uczelni związanych z oprogramowaniem,         a większość z nich została przeszkolona w Szwajcarskim Federalnym Instytucie Technologii (ETH) w Zurychu - jednym z dziesięciu najlepszych uniwersytetów na świecie.

Ergon Informatik AG jest szeroko zdywersyfikowaną firmą, która tworzy produkty dla wielu różnych sektorów. Producent posiada wyjątkową wiedzę i doświadczenie  w takich sektorach jak usługi finansowe, bankowość elektroniczna, telekomunikacja i bezpieczeństwo. W 1997 r. Ergon opracował pierwszy w Szwajcarii system eBanking dla Credit Suisse. Jednym z głównych produktów firmy jest zestaw Airlock Suite. Zaawansowany system bezpieczeństwa, który został wprowadzony na rynek w 2002 roku i jest obecnie używany przez 400 klientów na całym świecie.

 

Zestaw składa się z 3 podstawowych elementów, są to:

Bezpieczeństwo poruszania się w Internecie stanowi dziś nieodłączną część funkcjonowania każdej organizacji. Niezawodnym rozwiązaniem, które pozwala na realizację powyższego założenia, jest właśnie Airlock Suite. System ten opiera się na precyzyjnej, szwajcarskiej wiedzy inżynierskiej, wieloletnim doświadczeniu i przemyślanych koncepcjach, które sprostają najbardziej złożonym wyzwaniom. Zestaw Airlock Suite zajmuje się problematyką filtrowania i uwierzytelniania w jednym kompletnym i skoordynowanym rozwiązaniu - wyznacza nowe standardy użyteczności i usług.

 

Kontakt do handlowca:

Krzysztof Hałgas
Managing Director
krzysztof.halgas@bakotech.com
tel. +48 784 937 660

Strona internetowa: https://www.airlock.com/en/home/
Rozwiązania IT
Jak zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dostępu do danych i aplikacji swoim klientom, dostawcom lub pracownikom? Poprzez centralną platformę uwierzytelniania Airlock IAM. System ten posiada funkcje korporacyjne, dla implementacji w dużych środowiskach.
Praktyczny, lekki i bezpieczny: Airlock Login służący do niezawodnego uwierzytelniania i autoryzacji użytkownika. Airlock Login oferuje wydajne rozwiązanie i łatwą obsługę w atrakcyjnej cenie.
Airlock Web Application Firewall to unikalna kombinacja mechanizmów ochronnych dla aplikacji internetowych.