Corero
Corero

Dostawcy usług internetowych, dostawcy hostingu i firmy internetowe w coraz większym stopniu polegają na wielokrotnie nagradzanej technologii Corero: SmartWall ThreatDefense System (TDS)
Bogaty zestaw funkcji analitycznych DDoS zapewnia szczegółową widoczność sieci, ostrzeganie oraz raportowanie. Kompleksowa ochrona przeciw atakom DDoS dostarczana jest dla warstw 3-7 modelu OSI, jak również poprzez wbudowaną ochronę przed atakami zero-day.

 

SmartWall Network ThreatDefense 120 (NTD120)

 •  urządzenie zabezpieczające przed DDoS,
 •  umożliwia wykrywanie ataków DDoS w czasie rzeczywistym, automatyczne wykrywanie błędów i automatyczne łagodzenie z szybkością 10 Gbps w trybie pełnego dupleksu lub jednokierunkowe 20 Gbps.

 

SmartWall Network Threat Defense 1100 (NTD1100)

 •  zapewnia wykrywanie w czasie rzeczywistym DDoS dla połączeń 100 Gigabit Ethernet, w kompaktowym formacie 1 RU – jako pierwszy dostawca w branży - skalowanie do 4 Tbps.

 

SmartWall Virtual Network Threat Defense (vNTD)

 • naturalne rozszerzenie produktów zautomatyzowanej ochrony DDoS rodziny Corero, umożliwiające bezproblemowe wdrożenie wydajnej, skalowalnej i opłacalnej ochrony w środowiskach fizycznych i wirtualnych; w siedzibie lub w chmurze.

 

SmartWall Service Portal

 •  umożliwia dostawcom usług oraz SP dostarczanie ochrony przeciwko atakom DDoS w formie usługi swoim klientom,
 •  portal jest aplikacją internetową, która zapewnia zarządzanie cyklem życia klienta, z możliwością przypisywania poziomów usług ochrony DDoS i przeglądania pulpitów w czasie rzeczywistym oraz danych historycznych,
 •  chronieni klienci mogą zalogować się do własnego widoku portalu, uzyskując dostęp do kokpitów i raportów ataków, aby zrozumieć wartość otrzymywanego zabezpieczenia DDoS.

 

SmartWall Analytics

 •  dedykowany portal dla zaawansowanych funkcji wizualizacji i analityków bezpieczeństwa,
 •  portal ten wykorzystuje rozwiązanie Splunk Big Data Analytics w celu łatwego odczytania dashboardów bezpieczeństwa w oparciu o kompleksową widoczność ruchu z technologii SmartWall TDS firmy Corero.

 

SmartWall Managed Service

 • kompleksowy pakiet usług optymalizacji konfiguracji, monitorowania i łagodzenia skutków,
 • usługi te, dostarczane przez Corero Security Operations Center, są dostosowywane w celu spełnienia wymagań polityki bezpieczeństwa i celów biznesowych każdego klienta SmartWall TDS. 
   

YouTube Link 
TechWednesday Corero PL

 

Więcej informacji udziela:

Piotr Piekielniak
Product Manager

piotr.piekielniak@bakotech.com
tel. +48 532 064 637

 

                                                     

Strona internetowa: https://www.corero.com/
Rozwiązania IT
Urządzenie zabezpieczające przed DDoS. Umożliwia wykrywanie ataków DDoS w czasie rzeczywistym, automatyczne wykrywanie błędów i mitygację.
Naturalne rozszerzenie produktów zautomatyzowanej ochrony DDoS rodziny Corero