Datto
Datto

Założona w 2007 roku w USA firma Datto jest wiodącym na świecie dostawcą oprogramowania i rozwiązań technologicznych opartych na chmurze, stworzonych z myślą o sprzedaży przez dostawców usług zarządzanych (MSP). Datto oferuje rozwiązania z zakresu zapewnienia ciągłości działania, networkingu i zarządzania biznesem.

Vendor stworzył unikalny ekosystem partnerów MSP, którzy dostarczają rozwiązania do ponad miliona firm na całym świecie. Datto zdobył nagrody za szybki wzrost, doskonałość produktów, znakomite wsparcie techniczne oraz za dostarczania wyjątkowych miejsc pracy.

Datto wierzy, że nie ma ograniczeń co do możliwości, jakie małe i średnie firmy mogą osiągnąć dzięki odpowiedniej technologii.

 

ROZWIĄZANIA

- Zdalne monitorowanie i zarządzanie 

- Backup i odzyskiwanie danych w chmurze

- Zapewnienie ciągłości działania i odzyskiwanie danych po awarii

- Platforma do automatyzacji usług 

 

LINIE PRODUKTOWE

Autotask PSA 

Wydajna i intuicyjna chmurowa platforma Professional Services Automation (PSA) zapewniająca całościowy wgląd w działalność biznesową - dzięki czemu dostawcy usług zarządzalnych mogą scentralizować operacje biznesowe i podejmować decyzje w oparciu o dane, aby poprawić jakość usług, produktywność i rentowność.

Datto RMM

W pełni funkcjonalna, bezpieczna, oparta na chmurze platforma, która umożliwia MSP zdalne monitorowanie, zarządzanie i wsparcie każdej stacji końcowej objętej umową, redukując koszty i zwiększając efektywność świadczenia usług.

SIRIS

Niezawodne, kompleksowe rozwiązanie do zapewnienia ciągłości działania i odzyskiwania danych po awarii, stworzone dla dostawców usług zarządzalnych w celu zapobiegania utraty danych i minimalizowania przestojów dla klientów, przy jednoczesnym budowaniu marży na rozwój własnej działalności.

Datto SaaS Protection

Niezawodny i bezpieczny backup Microsoft 365 i Google Workspace (dawniej G Suite), aby zapewnić ochronę poczty elektronicznej, dokumentów i innych krytycznych programów używanych w biznesie.

 

DLACZEGO DATTO?

- Praktyczne doświadczenie dzięki rozbudowanej sieć partnerów MSP po całym świecie

- Skumulowany roczny wskaźnik przewidzianego wzrostu rynku usług zarządzalnych od 2019 do 2025 roku stanowi 9,6% - teraz najlepszy czas, żeby wejść na rynek MSP

- Rozwijający się segment usług opartych na chmurze, co z roku na rok daje coraz więcej możliwości rozwoju

- Wielokrotne nagrody producenta w róźnych obszarach, m.in. za znakomite wsparcie oraz doskonałe produkty

 

Strona internetowa: https://www.datto.com/
Rozwiązania IT
Autotask PSA zawiera wszystko, czego potrzebujesz do organizowania, automatyzacji i optymalizacji działalności z poziomu jednej platformy chmurowej, dostępnej z dowolnego miejsca. Mniej czasu poświęconego na zarządzanie firmą, to więcej na jej rozwijanie.
Zarządzaj, monitoruj i obsługuj klientów zdalnie.
Prosta, zautomatyzowana i bezpieczna kopia zapasowa Microsoft 365 i Google Workspace, która chroni firmę przed przestojami i utratą danych.
Niezawodne, kompleksowe rozwiązanie gwarantujące zachowanie ciągłości działania i odzyskiwania danych po awarii.