Digital Guardian
Digital Guardian

Lider na rynku rozwiązań Content-Aware Data Loss Prevention (DLP)

 

 

 

Digital Guardian, założony w 2003 r. jako Verdasys, to zaawansowana platforma DLP, zaprojektowana w celu ochrony przed utratą, wyciekiem i kradzieżą danych. Gwarantuje pełną widoczność zagrożeń w całej sieci korporacyjnej, na tradycyjnych urządzeniach końcowych, mobilnych oraz aplikacjach w chmurze, zapewniając organizacjom kompleksową ochronę najważniejszych zasobów.

 

GŁÓWNE FUKCJONALNOŚCI:

  • Kontrola ruchu oraz możliwość wysyłania wszelkich danych zawierających treści wrażliwe i informacje kontekstowe

Skonfiguruj agenta DG tak, aby rejestrował i poddawał analizie wszelkie naruszenia polityk i jednocześnie automatycznie o nich informował i/lub blokował aktywności użytkownika w zależności od kontekstu. Tylko Digital Guardian zapewnia Ci pełną inspekcję treści i informacji kontekstowych, umożliwiając lepszą widoczność i bardziej efektywną kontrolę w czasie rzeczywistym nad danymi, użytkownikami i zdarzeniami.

  • Egzekwowanie polityk ochrony we wszelkich potencjalnych kanałach wycieku informacji

Ustaw politykę automatycznego blokowania, monitorowania lub szyfrowania wrażliwych danych w wiadomościach e-mail, ich załącznikach oraz plikach wysyłanych na nośniki zewnętrzne do i zasobów dyskowych w chmurze.

  • Ochrona przed kradzieżą danych bez wpływu na wydajność

Pomimo szczegółowej kontroli, jesteś w stanie skonfigurować polityki tak, aby nie blokowały one aktywności zgodnych z polityką bezpieczeństwa. Dzięki temu działanie systemu nie ma wpływu na produktywność pracowników, podczas gdy dane pozostają chronione. Z Digital Guardian dane są bezpieczne. Nasze oprogramowanie automatycznie blokuje tylko te działania, które stwarzają zagrożenie dla organizacji. Jego zaawansowana ochrona kontekstowa pozwala zminimalizować ryzyko wycieku danych bez spowalniania Twojego biznesu.

  • Zaawansowana klasyfikacja wrażliwych danych na urządzeniach końcowych

Możesz tworzyć i modyfikować polityki oraz szczegółową klasyfikację danych dzięki pełnej kontroli treści, informacji kontekstowych i klasyfikacji użytkowników.

  • Kontrola dokumentów na urządzeniach mobilnych z aplikacją DG MOBILE APP dla iOS.

DG Mobile App umożliwia egzekwowanie zgodnej z agentami DG polityki bezpieczeństwa i klasyfikacji danych, informując lub blokując użytkowników. Oprócz tego oferuje bezpieczną przeglądarkę dokumentów dla pakietu Microsoft Office, Apple iWork i dokumentów PDF na urządzeniach z systemem iOS. 

 

 

 

Digital Guardian działa we wszystkich środowiskach (on-premise, cloud, hybrid, virtual) i na dowolnej platformie (Windows, Linux, Mac OS), chroniąc wszystkie dane bez względu na rodzaj zagrożenia i system. Jest wiodącym dostawcą tego typu produktów, ciesząc się zaufaniem ponad 300 000 klientów wśród których znajdują się m.in. Toyota, Ferrari, NBC, Vodafone, T-Systems, Toshiba, ING, NASA, Samsung, Merck, i in.

 

Kontakt do handlowca:

Anna Łyczak

Business Development Manager

anna.lyczak@bakotech.com

tel. +48 532 064 637

 

Strona internetowa: https://digitalguardian.com/