Digital Guardian
Digital Guardian

Lider na rynku rozwiązań Content-Aware Data Loss Prevention (DLP)

Digital Guardian, założony w 2003 r. jako Verdasys, to zaawansowana platforma DLP, zaprojektowana w celu ochrony przed utratą, wyciekiem i kradzieżą danych. Gwarantuje pełną widoczność zagrożeń w całej sieci korporacyjnej, na tradycyjnych urządzeniach końcowych, mobilnych oraz aplikacjach w chmurze, zapewniając organizacjom kompleksową ochronę najważniejszych zasobów.

GŁÓWNE FUKCJONALNOŚCI

Kontrola ruchu oraz możliwość wysyłania wszelkich danych zawierających treści wrażliwe i informacje kontekstowe

  • Skonfiguruj agenta DG tak, aby rejestrował i poddawał analizie wszelkie naruszenia polityk i jednocześnie automatycznie o nich informował i/lub blokował aktywności użytkownika w zależności od kontekstu. Tylko Digital Guardian zapewnia Ci pełną inspekcję treści i informacji kontekstowych, umożliwiając lepszą widoczność i bardziej efektywną kontrolę w czasie rzeczywistym nad danymi, użytkownikami i zdarzeniami
     

Egzekwowanie polityk ochrony we wszelkich potencjalnych kanałach wycieku informacji

  • Ustaw politykę automatycznego blokowania, monitorowania lub szyfrowania wrażliwych danych w wiadomościach e-mail, ich załącznikach oraz plikach wysyłanych na nośniki zewnętrzne do i zasobów dyskowych w chmurze.

Ochrona przed kradzieżą danych bez wpływu na wydajność

  • Pomimo szczegółowej kontroli, jesteś w stanie skonfigurować polityki tak, aby nie blokowały one aktywności zgodnych z polityką bezpieczeństwa. Dzięki temu działanie systemu nie ma wpływu na produktywność pracowników, podczas gdy dane pozostają chronione. Z Digital Guardian dane są bezpieczne. Nasze oprogramowanie automatycznie blokuje tylko te działania, które stwarzają zagrożenie dla organizacji. Jego zaawansowana ochrona kontekstowa pozwala zminimalizować ryzyko wycieku danych bez spowalniania Twojego biznesu.

Zaawansowana klasyfikacja wrażliwych danych na urządzeniach końcowych

  • Możesz tworzyć i modyfikować polityki oraz szczegółową klasyfikację danych dzięki pełnej kontroli treści, informacji kontekstowych i klasyfikacji użytkowników.

Kontrola dokumentów na urządzeniach mobilnych z aplikacją DG MOBILE APP dla iOS.

  • DG Mobile App umożliwia egzekwowanie zgodnej z agentami DG polityki bezpieczeństwa i klasyfikacji danych, informując lub blokując użytkowników. Oprócz tego oferuje bezpieczną przeglądarkę dokumentów dla pakietu Microsoft Office, Apple iWork i dokumentów PDF na urządzeniach z systemem iOS. 

 

 

 

 

Digital Guardian działa we wszystkich środowiskach (on-premise, cloud, hybrid, virtual) i na dowolnej platformie (Windows, Linux, Mac OS), chroniąc wszystkie dane bez względu na rodzaj zagrożenia i system. Jest wiodącym dostawcą tego typu produktów, ciesząc się zaufaniem ponad 300 000 klientów wśród których znajdują się m.in. Toyota, Ferrari, NBC, Vodafone, T-Systems, Toshiba, ING, NASA, Samsung, Merck, i in.

 

YouYube Link 
Tech Wednesday DigitalGuardian 2018 PL 
     
Tech Wednesday DigitalGuardian PL

 

Kontakt do handlowca:

Piotr Kawa
Network Monitoring Department Manager

piotr.kawa@bakotech.com
tel. +48 660 528 600

 

Strona internetowa: https://digitalguardian.com/