F-Secure
F-Secure


F-Secure Elements
KOMPLETNA PLATFORMA CYBERZABEZPIECZEŃ

Zarządzaj wszystkimi elementami zabezpieczeń z jednej centralnej konsoli. Produkt F-Secure Elements to czytelny wgląd w stan bezpieczeństwa firmy, elastyczność we wdrażaniu rozwiązań oraz technologie ułatwiające reagowanie na coraz nowsze zagrożenia i potrzeby biznesowe.
 

 

Kompleksowe rozwiązania w prostym wydaniu

Produkt F-Secure Elements to platforma w chmurze, która kompleksowo obsługuje zarządzanie lukami w zabezpieczeniach, ochronę narzędzi do współpracy, ochronę punktów końcowych, a także zaawansowane narzędzia do detekcji ataków i reakcji na wykryte zagrożenia. Zawiera wszystkie cztery elementy potrzebne do całościowego zabezpieczenia dowolnej działalności biznesowej — proste w zarządzaniu dzięki centralnej konsoli zarządzania.
 
Oferujemy elastyczne opcje licencjonowania, w tym możliwość wykupienia naszego oprogramowania jako usługi. Dzięki temu możesz wybrać rozwiązania, które uważasz za potrzebne i odpowiednio je włączać lub wyłączać zależnie od potrzeb.
 
Produktem F-Secure Elements możesz łatwo zarządzać lokalnie. Jest też dostępny jako w pełni zarządzania usługa (w formie abonamentu) dzięki naszym certyfikowanym partnerom, którzy zapewniają podstawową ochronę realizowaną przez zespół specjalistów w dziedzinie zabezpieczeń cyfrowych.
 
 

 

 

Platforma F-Secure Elements zawiera:

F-Secure Elements Endpoint Protection
 
Zabezpieczenia naruszane są najczęściej w punktach końcowych, dlatego tak ważna jest ich ochrona. Teraz, kiedy więcej osób pracuje zdalnie, jest to jeszcze trudniejsze. Rozwiązanie F-Secure Elements Endpoint Protection oferuje zaawansowane funkcje ochrony przed złośliwym oprogramowaniem oraz zarządzanie aktualizacjami, gwarantujące odpowiednią ochronę punktów końcowych niezależnie od miejsca pracy.

 

F-Secure Elements Endpoint Detection and Response
 
Aby wykrywać coraz bardziej zaawansowane i ukierunkowane ataki, musisz wiedzieć co dzieje się w obsługiwanym środowisku informatycznym. Wgląd w takie informacje daje rozwiązanie F-Secure Endpoint Detection and Response, dodatkowo powiadamiając o zagrożeniach i pomagając w zakresie właściwego reagowania na incydenty bezpieczeństwa.

 

F-Secure Elements Vulnerability Management
 
Jeśli istnieje jakiś wektor ataku, to przestępca z pewnością go odkryje. Rozwiązanie F-Secure Elements Vulnerability Management skanuje sieć lokalną i ukryte serwery, aby wykrywać i natychmiast informować o lukach w zabezpieczeniach. To wysoce zautomatyzowana usługa w chmurze, dzięki której odciążysz pracowników i pozwolisz im skupić się na podstawowej działalności firmy.

 

F-Secure Elements dla Microsoft 365
 
Niemal 100% złośliwego oprogramowania jest rozsyłane pocztą e-mail. Użytkownicy często klikają, gdzie nie powinni, ale rozwiązanie F-Secure Elements for Microsoft 365 zapewnia ochronę organizacji przed nawet najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami związanymi z pocztą e-mail.

 

DLACZEGO F-SECURE?

 • DOSKONAŁY OGLĄD SYTUACJI
  U podstaw najlepszych cyberzabezpieczeń leży znajomość wszystkich wykorzystywanych przez firmę zasobów i ich konfiguracji. F-Secure Elements prezentuje w jednym miejscu istotne informacje o statusie bezpieczeństwa posiadanych zasobów, pozwala na identyfikację luk w zabezpieczeniach, zarządzanie poprawkami bezpieczeństwa i aktualizacjami oprogramowania firm trzecich oraz wykrywanie incydentów. W ten sposób zawsze masz kompletny ogląd najważniejszych informacji na temat stanu bezpieczeństwa Twojej firmy.
   
 • OFERTA ZGODNA Z POTRZEBAMI FIRMY
  Wybierz te rozwiązania i funkcje, których naprawdę potrzebujesz — później możesz dokupić inne. Elastyczne opcje licencjonowania i konfiguracja produktu Elements pozwalają obsłużyć wszelkie potrzeby związane z zabezpieczeniami oraz rozszerzać zestaw narzędzi wraz z rozwojem firmy. Potrzeby biznesowe podlegają ciągłym zmianom, tak samo jak rodzaje ataków wykorzystywanych przez hakerów. Dzięki produktowi F-Secure Elements zareagujesz jeszcze szybciej na nowe potrzeby zabezpieczenia swojego środowiska.
   
 • UDOSTĘPNIANIE DANYCH MIĘDZY ROZWIĄZANIAMI
  Poszczególne rozwiązania zawarte w produkcie Elements automatycznie współdzielą między sobą przetwarzane dane, dzięki czemu wykrycie ataku lub incydentu powoduje równoczesną reakcję w innych używanych narzędziach z rodziny F-Secure Elements— bez potrzeby ręcznych działań i zmian w konfiguracji. Eliminuje to możliwość pomyłki, pozwala wykorzystać okazje do działania i podwyższa poziom bezpieczeństwa.
   
 • UDOSTĘPNIANIE DANYCH MIĘDZY ROZWIĄZANIAMI
  Poszczególne rozwiązania zawarte w produkcie Elements automatycznie współdzielą między sobą przetwarzane dane, dzięki czemu wykrycie ataku lub incydentu powoduje równoczesną reakcję w innych używanych narzędziach z rodziny F-Secure Elements— bez potrzeby ręcznych działań i zmian w konfiguracji. Eliminuje to możliwość pomyłki, pozwala wykorzystać okazje do działania i podwyższa poziom bezpieczeństwa.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

 

 
Strona internetowa: https://www.f-secure.com/pl_PL/welcome