Galaxkey
Galaxkey

Szyfrowanie poczty e-mail oraz danych przechowywanych lokalnie lub w chmurze.

 

Galaxkey to brytyjski producent dostarczający rozwiązania do szyfrowania wiadomości email oraz danych przechowywanych lokalnie lub w chmurze. Specjalna platforma Secure Sharing zapewnia gwarancję, że dokumenty użytkowników są bezpieczne i dostępne tylko dla autoryzowanych odbiorców. Architektura Galaxkey spełnia wymagania każdego obszaru rynku, od wielkich korporacji po użytkowników indywidualnych, pozwalając chronić wrażliwe informacje.

Galaxykey zapewnia bezpieczeństwo w 4 obszarach wymiany informacji: 

 

 

E-mail Encryption

Galaxkey to kompleksowe rozwiązanie typu end-to-end służące do szyfrowania poczty elektronicznej, kompatybilne z Microsoft Outlook, Mac, iOS, Androidem i Windows Mobile. Jest szybkie i proste w użyciu, a jego wdrożenie zajmuje tylko kilka minut. Odbiorcy są automatycznie zapraszani do całkowicie bezpłatnego dołączenia do Galaxkey - w przypadku takich użytkowników wystarczy prosta rejestracja.

Kluczowe funkcje Email Encryption:

  • pozwala użytkownikom na wysyłanie i odbieranie bezpiecznych wiadomości e-mail
  • obsługuje zarówno konta firmowe jak i indywidualne
  • umożliwia przechowywanie zabezpieczonych wiadomości w Elementach wysłanych i ich przeglądanie
  • umożliwia przeglądanie e-maili bez narażania bezpieczeństwa pierwotnie zabezpieczonej poczty elektronicznej
  • zapewnia interfejs do przeglądania e-maili na dowolnym urządzeniu z wykorzystaniem Galaxkey Web Access

 

Document Encryption

Szyfruj dokumenty i foldery dzięki jednemu kliknięciu prawego przycisku myszki. Galaxkey jest zintegrowany z powłoką systemową Windows, wspiera jednoczesne szyfrowanie folderów i podfolderów. Działa bezproblemowo ze zmapowanymi dyskami sieciowymi. Galaxkey zapewnia również łatwe w obsłudze narzędzie Galaxkey Vault, który może być użyte do przechowywania plików wyłącznie w zaszyfrowanej formie.

 

Cloud Encryption

Galaxkey może stanowić całkowite zastępstwo dla takich narzędzi jak Dropbox, Box, iCloud, Microsoft Onedrive czy Google Drive. Z każdym kontem Galaxkey otrzymujesz 10 GB darmowego miejsca na twoje dane na zasobach producenta (usługa w chmurze). Cloud Encryption działa jak każdy inne rozwiązanie pozwalające na przechowywanie danych w chmurze, z ta różnicą, że pliki są zaszyfrowane lokalnie zanim znajdą się w magazynie chmury. Możesz synchronizować pliki z wielu urządzeń w tym samym czasie.

 

Secure Sharing

Galaxkey umożliwia silną szyfrację dokumentów, obsługując każdy format pliku, oraz zapewnia bezpieczną platformę do udostępniania danych. Wystarczy jedno kliknięcie myszki aby zaszyfrować plik oraz udostępnić go wybranym osobom - w tym celu Galaxkey Secure Sharing wykorzystuje znajdujący się w chmurze zabezpieczony folder Galaxkey Secure Shared, który pozwala na dzielenie się zaszyfrowanymi dokumentami z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy udostępniasz dokument wykorzystując Galaxkey Secure Share, plik szyfrowany jest na Twojej maszynie i udostępniony odpowiedniej osobie poprzez automatyczne wysłanie do folderu odbiorcy, w całkowicie zaszyfrowanej formie. Po otrzymaniu dokumentu odbiorca może go pobrać na swoje urządzenie lokalne, na którym zostaje rozszyfrowany. 

Galaxkey pozwala zablokować dostęp do współdzielonego dokumentu, tak aby żadne udostępniane dokumenty i pliki nie mogły być modyfikowane.

 

Rozwiązania Galaxkey dostępne są w 3 wersjach

  • Cloud
  • On Premis
  • Hybrid, która stanowi połączenie dwóch powyższych  

 

 

«Wypróbuj za darmo przez 30 dni»

 

Kontakt do handlowca :

Anna Łyczak

Business Development Manager

anna.lyczak@bakotech.com

tel. +48 532 064 637

 

Strona internetowa: http://www.galaxkey.com/