GFI Software
GFI Software

 

 

 

 

GFI Software powstało w 1992 roku i od 20 lat jest jedną z wiodących firm na rynku IT, twórcą wielokrotnie nagradzanego oprogramowania kierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiązania GFI Software koncentrują się wokół rozwiązań bezpieczeństwa, komunikacji oraz sieci. W skałd portfolio wchodzą także rozwiązania spod szyldu Kerio oraz Exinda. Producent zapewnia klientom dodatkową wartość dzięki GFI Unlimited, oferując wiele podstawowych rozwiązań IT dla biznesu za jedną niską cenę. Oparte są one na prostej, lecz bardzo efektywnej technologii, dzięki czemu umożliwiają administratorom IT łatwe i wydajne zarządzanie i zabezpieczanie sieci biznesowych, systemów i aplikacji.

 
 
 
Z jakich rozwiązań możemy skorzytać w ramach portfolio GFI?
 
 
 
KOMUNIKACJA
 
 
 
Kerio Connect
 
Platforma, która zapewnia obsługę poczty e-mail zintegrowaną ze współdzielonymi kalendarzami i harmonogramami, zarządzaniem zadaniami, notatkami współdzielonymi i publicznymi folderami oraz wiadomościami błyskawicznymi. Dzięki wbudowanym mechanizmom bezpieczeństwa jak filtr antyspamowy czy antywirusowy, filtrowanie załączników czy SSL i S/MIME zapewnij sobie sprawną i chronioną komunikację. Rozwiązanie jest wysoce skalowalne i sparwdzi się w firmie z kilkunastoma jak i tysiącami użytkowników.
 
GFI Helpdesk
 
Obsługa ticketów, baza wiedzy i chat w jednym zintegrowanym rozwiązaniu Helpdesk. Platforma pozwala w prosty sposób zarządzać zgłoszeniami klientów i udzielać niezbędnego wsparcia technicznego. Korzystanie z produktu wpływa pozytywnie na szybkosć realizacji zapytań oraz produktywność dzięki czemu tickety są obsługiwane w sposób zorganizowany i terminowy. Zobacz pelny obraz aktywności klientów dzięki statystykom i raportowaniu i wywiązuj się z umów SLA.
 
GFI FaxMaker
 
FaxMaker jest wiodącym serwerem faksów, który zapewnia wysyłanie faksów online bez potrzeby korzystania z tradycyjnego sprzętu. Użytkownicy mogą wysyłać i odbierać faksy elektronicznie za pomocą interfejsu sieciowego z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu. Wszystkie wysyłane i odbierane faksy można konwertować na tekst za pomocą modułu OCR a w związku z tym, że mogą być dostarczane na pocztę e-mail to nic nie stoi na preszkodzie aby je archiwizować. Architektura jest wysoce skalowalna i mozę obsłużyć tysiące użytkowników oraz wiele serwerów faksowych.
 
 
 
 
BEZPIECZEŃSTWO
 
 
 
Kerio Control
 
To łatwe w zarządzaniu rozwiązanie bezpieczeństwa obejmuje firewall i router nowej generacji, wykrywanie i zapobieganie włamaniom (IPS), tworzenie wydajnych połączeń VPN oraz filtrowanie treści internetowych i aplikacji. Elastyczność wdrożenia w formie hardware jak i software sprawiają, że produkt dospasuje się do Twoich wymagań i potzreb. Chroń swoją sieć przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i niechcianą aktywnością.
 
GFI LanGuard
 
Aplikacja LanGuard zapewnia pełny wgląd w Twoją sieć lokalną. Pozwala ocenić gdzie mogą znajdowac się potencjalne podatności i luki jednocześnie dająć Ci środki, aby je załatać. Utrzymaj w dobrej formie najbardziej popularne systemy operacyjne jak i oprogramowanie firm trzecich zainstalowane na Twoich urządzeniach w sieci dzięki funkcjonalności, która jednym kliknięciem pozwoli na ich zaktualizowanie do najwyższej wersji i zapewni sprawne ich działanie.
 
 
GFI MailEssentials
 
Przy miliardach wiadomości wysyłanych i odbieranych każdego dnia, poczta elektroniczna jest często wykorzystywana przez intruzów sposobem ataku na Twoją organizację. GFI MailEssentials jest łatwy w użyciu i oferuje kompleksowy zestaw zabezpieczeń, który chroni Twoją firmę i zwiększa wydajność poczty elektronicznej. Wykorzystaj moc do 4 silnków antywirsuowych oraz 14 modułów detkecji spamu i pozbądź się niechciangeo spamu, uchroń się przed phisingiem a także zapewnij, że odbierana poczta jest bezpieczna.
 
 
GFI Archiver
 
Rozwiązanie ułatwia zabezpieczanie, przechowywanie i odzyskiwanie korespondencji elektronicznej. Pozwala archiwizować i zarządzać wiadomościami e-mail, kalendarzami i historią plików w jednym miejscu oraz zapewnia łatwy dostęp, gdy jest potrzebny. Spełniaj wymagania zgodności, zmniejsz przestrzeń na serwerze, popraw wydajność poczty elektronicznej, obniż koszty i wiele więcej. Przejmij kontrolę nad swoją pocztą elektroniczną i zachowaj zgodność z regulacjami prawnymi dzięki GFI Archiver.
 
 
 
 
SIEĆ
 
 
 
Exinda Network Orchestrator

Exinda Network Orchestrator zapewnia natychmiastową widoczność i inteligentne zalecenia w celu śledzenia wydajności sieci w czasie rzeczywistym i szybkiego podejmowania działań naprawczych. Dzięki rozwiązaniu możemy kontrolować ruch sieciowy, ustalać priorytety dla danych użytkowników czy aplikacji czy, które są dla nas kluczowez punktu prowadzenia biznesu. Korzystając z systemu rekomendacji Exinda, który bada wzorce i trendy sieciowe możesz ustrzeć się problemów zanim się pojawią i otzrymasz automatyczne sugestie, które zabezpieczą Cię przed awarią.
 
 
Exinda SD-WAN
 
Rozwiązanie pozwala na połączenie wielu sygnałów internetowych w jedną, solidną, ultraszybką linię. Mogą to być połączenia kablowe, światłowodowe, LTE, których może być nawet 12 niezależnie czy są od tego samego czy różnych dostawców. Dzięki ich wspólnej sile możesz niezrównanie zwiększyć przepustowosć sowjej sieci. Uzupełnij produkt o Exinda Network Orchestrator i uzsykaj dodatkowe możliwości. Dzięki odpowiedniemu tunelowi nakładki SD-WAN możesz chronić aplikacje przed przerwami w ich dostępie bez wpływu na umowy SLA.
 
 
 
 
 
Pojedyncze rozwiązanie to za mało ?
 
 
GFI Unlimited - to zestaw siedmu produktów, które łączą się w celu rozwiązania kluczowych problemów biznesowych i technicznych. Co najważniejsze, możesz rozwiązać te problemy za pomocą niedrogiej subskrypcji, która da CI dostęp do pełnego portfolio produktów GFI i Kerio. Rozwiązania doskonale się uzpełniają i usprawniają komunikacje, dbają o bezpieczeństwo i w prosty sposób pzowolą na zarządzanie Twoim środowiskiem IT.
 
1. Kerio Connect
 
2. Kerio Control

3. GFI LanGuard

4. GFI Archiver

5. GFI FaxMaker
 
6. GFI Helpdesk
 
7. GFI MailEssentials
 
 

DLACZEGO GFI?

  • Prosta, lecz efektywna technologia
  • Łatwe oraz wydajne zarządzanie i zabezpieczanie sieci biznesowych, systemów i aplikacji
  • Wysoka skuteczność działania
  • Wieloletni lider w zakresie bezpieczeństwa sieci

 

Jeżeli chcesz:

- usprawnić komunikacje w firmie

- zabezpieczyć firmową pocztę i ją archiwizować

- szybko reagować na zgłoszenia pracowników firmy, którą obsługujesz

- wykryć podatności sieci i przeprowadzić jej audyt

- kontrolować ruch sieciowy i nie tylko

 

To już dzisiaj skontaktuj się z nami ponieważ produkty GFI zaspokoją Twoje potrzeby!

 

Ponad 60 000 klientów na całym świecie wybiera wielkorotnie nagaradzane rozwiązania GFI
 

                                                             

 

Strona internetowa: http://gfi.com/
Rozwiązania IT
Zapewnij jakość usług dla najważniejszych aplikacji sieciowych
Uzyskaj większą wydajność z przepustowości sieci Zapewnij QoS aplikacji, nadając priorytet ruchowi i przepustowości łącza
Archiwizuj swoje e-maile, kalendarz, pliki, faksy przez co zaoszczędzisz miejsce na serwerze e-mail
Bezpieczne faksowanie z dowolnego miejsca za pomocą komputera, tabletu lub smartfona
Wsparcie techniczne, baza wiedzy i czat w jednym zintegrowanym rozwiązaniu helpdeskowym.
Chroń swoją sieć i aplikacje przed podatnościami