MailStore
MailStore

MailStore Server jest to funkcyjne i nowoczesne oprogramowanie dla różnych wielkości firm służące do archiwizacji poczty elektronicznej. Oprogramowanie to gromadzi nieograniczone ilości kopii wiadomości w centralnym pliku (oszczędza nawet do 70% miejsca na dysku) dzięki czemu są one bezpieczne i użytkownicy mają do nich stały dostęp. Jest zaufany i  kompatybilny z wieloma serwerami pocztowymi ( Exchange, gSuite, Gmail, oraz wiele innych serwerów obsługujących pop3 oraz imap ). Dostarczany jest z własną bazą danych, nie wymaga dodatkowego serwera SQL. Instaluje się w zaledwie parę minut oraz jest niezwykle oszczędny w utrzymaniu. 

  • MailStore Server - Oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązania rynkowe pod względem wydajności, stabilności, funkcjonalności i prostoty, aby sprostać konkretnym potrzebom SMB w zakresie archiwizacji poczty e-mail. Jest to szybkie i łatwe do zainstalowania w standardowym oprogramowaniu i pozostaje mało wymagające w utrzymaniu i niezawodne, nawet przy dużych ilościach e-maili. Firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet nowoczesnej, bezpiecznej archiwizacji wiadomości e-mail za pomocą serwera MailStore. Oprogramowanie tworzy kopie 1: 1 wszystkich wiadomości e-mail w centralnym archiwum wiadomości e-mail, aby zapewnić bezpieczeństwo i dostępność dużych ilości danych przez wiele lat. Użytkownicy nadal mogą uzyskiwać dostęp do swoich wiadomości e-mail za pomocą programu Microsoft Outlook, programu MailStore Web Access lub urządzeń mobilnych, takich jak tablety lub smartfony, i przeszukiwać je z zapierającą dech prędkością.

  • MailStore Service Provider Edition - Możesz teraz zapewnić swoim klientom nowoczesną archiwizację poczty e-mail jako usługę dzięki usłudze MailStore Service Provider Edition, dzięki czemu dodajesz kolejny kluczowy komponent do swojej oferty usług pocztowych. Usługa MailStore Service Provider Edition jest dostarczana jako rozwiązanie programowe; możesz uruchomić go według własnych indywidualnych wymagań na własnych serwerach. Rozbudowane opcje tworzenia skryptów i brandingu umożliwiają integrację MailStore SPE z istniejącą gamą produktów i istniejącą infrastrukturą oraz pozwalają w pełni wykorzystać potencjał rozwiązań w zakresie zwiększenia sprzedaży i utrzymania klientów.

  • MailStore Home - Dla użytkowników domowych e-maile są również cennym źródłem informacji. Duża ilość danych i ważnych plików jest zapisywana w postaci wiadomości e-mail. Dzięki MailStore Home możesz tworzyć kopie zapasowe wszystkich wiadomości e-mail w centralnym archiwum, nawet jeśli są one rozprowadzane na różnych komputerach, programach lub skrzynkach pocztowych. Możesz to zrobić na komputerze lub na dysku USB jako opcję "przenośną". W ten sposób nigdy więcej nie stracisz e-maili i możesz bardzo szybko przeszukiwać wszystkie wiadomości e-mail. Nadal możesz odpowiadać na wiadomości e-mail zarchiwizowane lub przesyłać je dalej, otwierając je jednym kliknięciem myszy w standardowym programie pocztowym.

 

Strona internetowa: https://www.mailstore.com/