Solarwinds
Solarwinds

SolarWinds dostarcza wyspecjalizowanych rozwiązań, które mają ułatwić pracę specjalistom IT. Oferuje cenione na całym świecie wartościowe produkty i narzędzia, rozwiązujące szeroki zakres problemów i wyzwań związanych z zarządzaniem obszarami IT,  niezależnie od tego, czy dotyczą sieci, serwerów, aplikacji, pamięci masowej czy wirtualizacji. Celem SolarWinds jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które mają uprościć zarządzanie sieciami w różnych środowiskach. W odróżnieniu od innych producentów, którzy tworzą rozwiązania wysokokosztowe oraz nieelastyczne w implementacji, SolarWinds oferuje niedrogie i funkcjonalne rozwiązania do zarządzania siecią, którym zaufało ponad milion specjalistów IT na całym świecie. 

 

SolarWinds wprowadza innowacje:

  • w zakresie problemów z wydajnością sieci badając błędy, dostępność, wydajność oraz cały ruch i konfigurację,
  • w zakresie szybkiego lokalizowania problemów poprzez szczegółowy wgląd we wszystkie części infrastruktury w firmie,
  • w obszarze wsparcia zadań i helpdesków upraszczając proces zarządzania i pomocy użytkownikom,
  • w zakresie odszukiwania, analizowania i rozwiązywania problemów z wydajnością serwerów bazodanowych, tj. SQL Server, Oracle, SysBase ASE, oraz DB2 LUW.

 

Kontakt:

Piotr Kawa
Business Unit Manager - PM
piotr.kawa@bakotech.com
tel. +48 660 528 600

Strona internetowa: www.solarwinds.com
Rozwiązania IT
SolarWinds® Network Performance Monitor (NPM) to zaawansowane i niedrogie oprogramowanie do monitorowania sieci, które umożliwia szybkie wykrywanie, diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów z wydajnością sieci oraz eliminowanie przerw w jej działaniu.
Monitorowanie aplikacji dla ekspertów, które można skonfigurować w kilka minut