Titus
Titus

Szybka, niezawodna identyfikacja i klasyfikacja danych.

 

Titus jest liderem w dostarczaniu rozwiązań przeznaczonych do zaawansowanej ochrony i przetwarzania danych wrażliwych oraz poufnych, które umożliwiają pracownikom bezpieczną pracę bez ograniczania wydajności. Produkty firmy pozwalają organizacjom wykrywać, klasyfikować, chronić, analizować i bezpiecznie udostępniać firmowe dane. Konsekwentność oprogramowania opiera się na obowiązkowym klasyfikowaniu dokumentów, plików oraz wiadomości e-mail już w momencie ich tworzenia. Przypisana klasyfikacja pozwala skutecznie zarządzać i kontrolować przepływ dokumentów i danych oraz skutecznie przeciwdziałać wyciekom danych z wykorzystaniem systemów DLP.

Dzięki otwartemu, inteligentnemu menadżerowi polityk, klienci Titusa mogą sprostać wymogom zgodności z przepisami i w pełni wykorzystać dotychczasowe inwestycje w bezpieczeństwo.

 DLACZEGO TITUS?

Titusowi zaufały miliony użytkowników w ponad 120 krajach, w tym jedne z największych instytucji finansowych i firm produkcyjnych na świecie, organizacje rządowe i wojskowe z krajów G7 i Australii oraz firmy z listy Fortune 2000.

Strona internetowa: https://titus.com/