Webroot
Webroot

Ultraszybka, lekka i niezawodna ochrona dla urządzeń końcowych

 

Webroot to jeden z wiodących dostawców rozwiązań bezpieczeństwa urządzeń końcowych na świecie. Będąc na rynku od 1997 roku, Webroot dostarcza zaawansowane rozwiązania chroniące zarówno osobiste informacje użytkowników jak i zasoby firmowe przed różnorakimi zagrożeniami pochodzącymi z internetu jak i z sieci wewnętrznej. Firma ma swoją siedzibę w Broomfield, Colorado i jest firmą prywatną współpracującą z wiodącymi funduszami typu capital venture, włączając w to Technology Crossover Venture i Accel Partners and Mayfield. Obecnie posiadają około 400 pracowników w oddziałach na całym świecie.

Webroot konsekwentnie rozwija swoje produkty i usługi, by chronić osoby prywatne i firmy, otrzymuje regularnie najlepsze noty od światowych firm analitycznych i posiada szeroką rzeszę zadowolonych użytkowników. Dzięki swojej szerokiej ofercie produktów bezpieczeństwa dla domu i biur, Webroot chroni sieci korporacyjne i pozwala swoim użytkownikom elastycznie korzystać z internetu, umożliwiając bezpieczne ściąganie muzyki, przechowywanie plików cyfrowych w zasobach w chmurze, korzystanie z bankowości internetowej, sklepów czy w końcu surfowanie i wyszukiwanie informacji w sposób niezagrażający chronionym zasobom.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy stawiają na lekki, szybki i innowacyjny sposób ochrony danych.

 

 

Zapoznaj się z produktem:

 

<< Darmowa 30-dniowa wersja trial >>

<< Demo konsoli zarządzającej >>

 

YouTube Link 
Tech Wednesday Webroot DNS PL 
      Tech Wednesday Webroot PL

 

Kontakt do handlowca:

Webroot Business: 

Krzysztof Mistur
Sales Director MSP

krzysztof.mistur@ceesoft.pl
tel. +48 664 089 035

 

Webroot Home & MSP:

Renata Kuts
Sales Manager MSP 
renata.kuts@ceesoft.pl
tel. +48 735 007 001

 

 

Strona internetowa: http://www.webroot.com/gb/en/
Rozwiązania IT
Ciągła i wszechstronna ochrona oraz szybkie skanowanie bez zbędnych i zajmujących czas aktualizacji
Bezkompromisowa ochrona przeciwko zagrożeniom płynącym z internetu dbająca o bezpieczeństwo Twoich danych oraz pracowników i zasobów firmowych pracujących w oparciu o urządzenia mobilne